Hubungi Kami

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim, Johor Bharu

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta’zim, Aras 1 & 2,

Bangunan Dato' Muhamad Ibrahim Munsyi,

Kota Iskandar, 79603 Iskandar Puteri, Johor.


Tel: 07-2666526

Faks: 07-2661222

Emel : ypkjohor@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Johor Bahru

No. 83, Susur Perdana 1,

Taman Larkin Perdana, Johor Bahru, Johor.

Nama Pegawai: Puan Norisah binti Murad

Tel: 07-2305072

Faks: 07-2320304

Emel : norisah@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Muar

No. 25 – A, Tingkat 1, Jalan Pesta 1/1,

Taman Tun Dr. Ismail,

84000 Muar, Johor

Nama Pegawai: Aisyah Izzaty Binti Mohd Isnin

Tel: 06-9538553

Faks: 06-9537330

Emel : izzaty@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Batu Pahat

No. 27, Tingkat Bawah,

Jalan Megat, 83000 Batu Pahat, Johor.

Nama Pegawai: Juri Azzuwan Bin Kamaruddin

Tel: 07-4335949

Faks: 07-4335949

Emel : azzuwan@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Kluang

No. 5, Tingkat 1, Jalan Durian,

86000 Kluang, Johor.

Nama Pegawai: Norhafizah Binti Mohd Salimin

Tel: 07-7720851

Faks: 07-7714694

Emel : norhafizah@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Segamat

Pusat Latihan Jayadiri,

JKR 290 A/B – JKR 292 A/B,

Jalan Sultan, 85000 Segamat, Johor.

Nama Pegawai: Nuramila binti Mohd Amil @ Aman

Tel: 07-9316469

Faks: 07-9316469

Emel : nuramila@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Pontian

JKR 2046, Jalan Utama,

Taman Megah,

82000 Pontian, Johor.

Nama Pegawai: Mohd Shaiful Hafiz bin Amiti

Tel: 07-6860578

Faks: 07-6860578

Emel : saiful_hafiz@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Kota Tinggi

No. 30 – S, Tingkat 1,

Jalan Mawai,

81900 Kota Tinggi, Johor.

Nama Pegawai: Norazemi Bin Othman

Tel: 07-8825101

Faks: 07-8825101

Emel : norazemi@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Mersing

Tingkat 1, Bangunan Tabung Haji,

Jalan Dato’ Mohd Ali,

86800 Mersing, Johor.

Nama Pegawai: Wirarinnata Bin Sadikan

Tel: 07-7997428

Faks: 07-7997428

Emel : wirarinnata@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Kulaijaya

No. 149 – A, Jalan Susur Kulai 3,

81000 Kulai, Johor.

Nama Pegawai: Nor Hedayah bte Kaulan

Tel: 07-6623310

Faks: 07-6623310

Emel : hedayah@ypkdt.org.my

Yayasan Pembangunan Keluarga Darul Ta'zim Daerah Ledang

No. 3, Jalan Sialang,

Taman Mahkota 2,

84900 Tangkak, Johor.

Nama Pegawai: Noraisyah bte Maulan

Tel: 06-9788177

Faks: 06-9788277

Emel : noraisyah@ypkdt.org.my

/kaunseling/frontend/web/image/portal/contact-us-icon.jpg